KAMIENIE NATURALNE - ONYXY

W naszej ofercie znajdą Państwo onyksy (onyxy), które są skałami warstwowymi. Onyksy stosowane są do aranżacji wnętrz domów i innych budynków. Główną cechą charakterystyczną jest ich światłoprzepuszczalność, co daje ogromne możliwości dla architektów. Onyksy zalicza się do najbardziej luksusowych materiałów wykończeniowych. Mimo tego, onyksy można również spotkać na kominkach, meblach, ladach recepcyjnych.

Filtr produktów

Grubość
Materiał

Rezerwacja spotkania online

Wybierz swój ulubiony komunikator, zarezerwuj konkretny termin i porozmawiaj z naszym doradcą techniczno-handlowym, który oprócz fachowych porad, może oprowadzić Ciebie po naszych salonach wystawowych, a także pokazać na żywo spieki kwarcowe oraz kamienie naturalne. Nasi handlowcy na pewno skontaktują się w wybranym przez Ciebie terminie.

Szanowni Państwo

Pomimo trudnej sytuacji, jesteśmy w pełni przygotowani do realizowania Państwa zleceń na terenie całego kraju. Cały czas montujemy kominki, blaty kuchenne, spieki kwarcowe oraz kamienie naturalne. Nasi pracownicy są przeszkoleni i przestrzegają wszystkie zasady higieny. W naszych magazynach czeka na Państwa niezwykle szeroki wybór spieków kwarcowych, granitów, marmurów, konglomeratów, a także wkładów kominkowych. Nasi handlowcy są w stanie przeprowadzić Państwa przez cały proces pomiarów, doradztwa oraz montażu bez Państwa osobistego udziału. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.