SPIEKI KWARCOWE INTERSPIEK - TARASY 80x80x2 cm

Płyty Interspiek jest to mieszanka glinki, kwarcu i tlenków metali. Płyty Interspiek są idealnie płaskie i są całkowicie odporne na działanie czynników zewnętrznych. Dzięki swoim cechom, płyty Interspiek można stosować na tarasy, patia, ogrody, przy basenach, jako chodniki. Niezmiernie jest to, iż montaż i ewentualny demontaż płyt Interspiek jest banalnie prosty, bez kleju, na specjalnych nóżkach. Powierzchnia płyt Interspiek zapobiega ślizganiu się. Płyty Interspiek mają grubość 2 cm, podstawowy wymiar to 60x60 cm.
Wygląda, że nie możemy znaleźć tego czego szukasz.

Filtr produktów

Rezerwacja spotkania online

Wybierz swój ulubiony komunikator, zarezerwuj konkretny termin i porozmawiaj z naszym doradcą techniczno-handlowym, który oprócz fachowych porad, może oprowadzić Ciebie po naszych salonach wystawowych, a także pokazać na żywo spieki kwarcowe oraz kamienie naturalne. Nasi handlowcy na pewno skontaktują się w wybranym przez Ciebie terminie.

Szanowni Państwo

Pomimo trudnej sytuacji, jesteśmy w pełni przygotowani do realizowania Państwa zleceń na terenie całego kraju. Cały czas montujemy kominki, blaty kuchenne, spieki kwarcowe oraz kamienie naturalne. Nasi pracownicy są przeszkoleni i przestrzegają wszystkie zasady higieny. W naszych magazynach czeka na Państwa niezwykle szeroki wybór spieków kwarcowych, granitów, marmurów, konglomeratów, a także wkładów kominkowych. Nasi handlowcy są w stanie przeprowadzić Państwa przez cały proces pomiarów, doradztwa oraz montażu bez Państwa osobistego udziału. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.