SPIEKI KWARCOWE LAMINAM 12 mm

Oferujemy Państwu wielkogabarytowe płyty - spieki kwarcowe Laminam. Spieki kwarcowe Laminam są najtwardszym i najlepszym materiałem wykończeniowym w naszej ofercie, a co najważniejsze – w pełni naturalnym i ekologicznym (recykling 100%). Spieki kwarcowe Laminam występują w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej, o grubości od 3,5mm do 12mm, co pozwala na ogromne możliwości ich zastosowań. Spieki kwarcowe Laminam odporne są na zarysowania, promieniowanie UV, graffiti, mróz, czynniki termiczne i chemiczne oraz co ważne, mogą mieć bezpośredni kontakt z żywnością. Spieki kwarcowe mają zastosowanie zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków, jako blaty, parapety, kominki, obłożenia ścian, fronty meblowe, posadzki itp. Spieki kwarcowe Laminam występują w formie płyt wielkogabarytowych o wymiarach do 324x162cm. Powierzchnie spieków kwarcowych Laminam mają różne wykończenia.

Wyświetlanie 1–16 z 63 wyników

Filtr produktów

Grubość

Rezerwacja spotkania online

Wybierz swój ulubiony komunikator, zarezerwuj konkretny termin i porozmawiaj z naszym doradcą techniczno-handlowym, który oprócz fachowych porad, może oprowadzić Ciebie po naszych salonach wystawowych, a także pokazać na żywo spieki kwarcowe oraz kamienie naturalne. Nasi handlowcy na pewno skontaktują się w wybranym przez Ciebie terminie.

Szanowni Państwo

Pomimo trudnej sytuacji, jesteśmy w pełni przygotowani do realizowania Państwa zleceń na terenie całego kraju. Cały czas montujemy kominki, blaty kuchenne, spieki kwarcowe oraz kamienie naturalne. Nasi pracownicy są przeszkoleni i przestrzegają wszystkie zasady higieny. W naszych magazynach czeka na Państwa niezwykle szeroki wybór spieków kwarcowych, granitów, marmurów, konglomeratów, a także wkładów kominkowych. Nasi handlowcy są w stanie przeprowadzić Państwa przez cały proces pomiarów, doradztwa oraz montażu bez Państwa osobistego udziału. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.