KOMINKI

Szanowni Państwo, zapraszamy także do zapoznania się z ofertą wkładów kominkowych z montażem na terenie całego kraju na naszej stronie http://www.centrumkomina.pl.

Polecamy kominki z szybą prostą, kominki narożne lewe i prawe, kominki trójstronne, kominki z płaszczem wodnym.

Zapewniamy szeroki wybór zabudów kominkowych o różnych formach. Gwarantujemy fachowe doradztwo i dobór wkładu kominkowego.

Montujemy sprawnie i szybko. Szkolimy naszych klientów w zakresie właściwego palenia w kominku, tak by służył niezawodnie przez wiele lat.

Rezerwacja spotkania online

Wybierz swój ulubiony komunikator, zarezerwuj konkretny termin i porozmawiaj z naszym doradcą techniczno-handlowym, który oprócz fachowych porad, może oprowadzić Ciebie po naszych salonach wystawowych, a także pokazać na żywo spieki kwarcowe oraz kamienie naturalne. Nasi handlowcy na pewno skontaktują się w wybranym przez Ciebie terminie.

Szanowni Państwo

Pomimo trudnej sytuacji, jesteśmy w pełni przygotowani do realizowania Państwa zleceń na terenie całego kraju. Cały czas montujemy kominki, blaty kuchenne, spieki kwarcowe oraz kamienie naturalne. Nasi pracownicy są przeszkoleni i przestrzegają wszystkie zasady higieny. W naszych magazynach czeka na Państwa niezwykle szeroki wybór spieków kwarcowych, granitów, marmurów, konglomeratów, a także wkładów kominkowych. Nasi handlowcy są w stanie przeprowadzić Państwa przez cały proces pomiarów, doradztwa oraz montażu bez Państwa osobistego udziału. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.