Materiały

Oferujemy Państwu ogromny wybór spieków kwarcowych marki Laminam, Dekton, Franko, konglomeratów kwarcowych Technistone, Silestone, Quarella oraz kamieni naturalnych – granitów, marmurów, kwarcytów i onyksów. Ze wszystkich materiałów wykonujemy blaty kuchenne, blaty łazienkowe, okładziny ścienne i wiele innych elementów aranżacji wnętrza.

Spieki kwarcowe Laminam to absolutnie najtwardszy i najlepszy materiał wykończeniowy dostępny w naszej ofercie. Co najważniejsze, jest w pełni naturalny i ekologiczny, gwarantując 100% recykling. Szeroki wybór kolorów oraz grubości od 3,5 mm do 12 mm sprawiają, że spieki kwarcowe Laminam mają nieograniczone możliwości zastosowania. Wytrzymują zarysowania, promieniowanie UV, graffiti, mróz oraz działanie czynników termicznych i chemicznych, a także są bezpieczne w kontakcie z żywnością.

Spieki kwarcowe Laminam znajdują zastosowanie zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków, doskonale sprawdzając się jako blaty, parapety, kominki, okładziny ścienne, fronty meblowe czy posadzki. Dostępne są w dużych płytach o imponujących wymiarach sięgających 324×162 cm. Powierzchnie spieków kwarcowych Laminam występują w różnych wykończeniach, a zwłaszcza blaty kuchenne ze spieków kwarcowych Laminam są naszą specjalnością, wraz z usługą montażu.

Blaty wykonane z spieków kwarcowych Laminam są obecnie niekwestionowanym liderem, jeśli chodzi o tworzenie praktycznie niezniszczalnych i estetycznych powierzchni roboczych w kuchni. Odporność spieków kwarcowych Laminam jest niezwykła – nie da się ich porysować ani poplamić. Co więcej, jako produkt w pełni naturalny, spieki kwarcowe są znacznie lepszym wyborem na blaty niż granit, który łatwo ulega uszkodzeniom i po którym widoczne są ślady wieloletniej eksploatacji.

Blaty ze spieków kwarcowych Laminam posiadają atest higieniczny, co oznacza, że można na nich bezpiecznie przygotowywać zdrowe posiłki. Dodatkowo, 25-letnia gwarancja potwierdza ich wyjątkową wytrzymałość. Doskonałym rozwiązaniem są także zintegrowane zlewozmywaki wykonane ze spieków kwarcowych. Dzięki temu, blat kuchenny tworzy piękny monolityczny wygląd, gotowy do wieloletniego, intensywnego użytkowania.

Zapraszamy do zapoznania się z różnorodnością spieków kwarcowych

Zamówienie
Scroll to Top