Strefa architekta

RAZEM KREUJMY PIĘKNE WNĘTRZA
Strefa Architekta

 

Od ponad 20 lat zajmujemy się projektowaniem, obróbką i montażem spieków i konglomeratów kwarcowych oraz kamieni naturalnych. Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły i wyzwania w zakresie wykorzystania naszych materiałów w szeroko rozumianej architekturze.

Nasze główne grupy produktów to: blaty i wyspy kuchenne, zlewozmywaki i umywalki zintegrowane, ściany, parapety, kominki, posadzki i podłogi, fronty meblowe, elewacje wentylowane i klejone, tarasy, donice, stoły i stoliki oraz wszelkie elementy aranżacyjne w zakresie architektury wewnętrznej i zewnętrznej.

ZAWSZE AKTUALNA OFERTA
Materiały - wzorniki - ekspozytory

 

W naszym składzie stoi zawsze kilkaset płyt kamiennych i spieków kwarcowych, tak by sprostać wymaganiom różnych spojrzeń aranżacyjnych. Zdajemy sobie sprawę, iż podstawą dobrej współpracy jest gwarancja dostępności wybranego materiału i możliwość jego prezentacji Klientowi. Dlatego do dyspozycji współpracujących z nami architektów przygotowaliśmy wzorniki z materiałami, a także bogatą ofertę inspiracji katalogowych.

Oferujemy takżę szeroki wachlarz materiałów reklamowych w postaci stojaków i ekspozytorów reklamowych dla salonów sprzedaży kuchni lub łazienek projektowanych od podstaw na zamówienie Klienta.  Jeśli wybrany materiał dostępny jest w naszym centrum w Zielonej Górze - możesz zaprezentować Klientowi duży format w naszym showroomie.

Zapraszamy do kontaktu z Opiekunem Architekta: architektów, aranżerów wnętrz, studia kuchenne i łazienkowe. W każdym przypadku gwarantujemy nasze pełne zaangażowanie w realizację celów.

Dostępność płyt możesz zawsze sprawdzać online. Skorzystaj z filtrów naszego wewnętrznego Katalogu lub wyszukiwarki dodatkowej Interstone. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości - zadzwoń do Opiekuna Architekta, który dokładnie określi możliwości dostawy w wybranym terminie.

FORMULARZ WSPÓŁPRACY
Zostańmy partnerami biznesowymi

 

 

Nasze Centrum Kamienia znajduje się w Zielonej Górze przy ul. Osadniczej 35. To tutaj znajduje się ogromny skład kamieni naturalnych oraz spieków i konglomeratów kwarcowych. Rozcinamy zarówno materiały z naszej oferty, a także powierzone przez klienta. Materiały własne klienta należy dostarczyć osobiście lub przesyłką kurierską na powyższy adres.

Zapewniamy kompleksową usługę obejmującą cięcie wodą, wykonywane w bardzo szybkim czasie i w konkurencyjnych cenach. Maksymalne możliwe wymiary elementów: 3500 x 1800 mm - ogranicza jedynie wymiar naszego stołu roboczego. Wykonane gotowe elementy dostarczamy sprawdzoną firmą kurierską w dowolne miejsce w Polsce - bezpośrednio na adres montażu. Zapewniamy możliwość dostawy do pozostałych krajów Unii Europejskiej. Mamy także wyspecjalizowany zespół monterski, który montuje nasze produkty w całej Polsce.

Jak architekci i projektanci wykorzystują nasze produkty

 

Najczęściej projektanci wnętrz przesyłają do nas projekty wnętrz, w których nasze materiały są wykorzystywane do kreowania wizualizacji blatów kuchennych i łazienkowych, frontów kuchennych, okładzin ściennych, zabudowy kominków a także niepowtarzalnych zintegrowanych z blatem umywalek i zlewów. Blaty ze spieków kwarcowych Laminam to aktualnie zdecydowanie najlepszy materiały, by wykonać praktycznie niezniszczalną i estetyczną powierzchnię roboczą w kuchni. Odporność spieków kwarcowych Laminam jest niezwykła – nie można bowiem blatów ze spieków kwarcowych Laminam porysować, poplamić. Biorąc także pod uwagę, iż spieki kwarcowe są produktem w 100% naturalnym zapewniamy, iż są one znacznie lepszym materiałem na blaty niż granit, który łatwej uszkodzić i po którym widać lata eksploatacji.

Zamówienie