Zespół

SPIEKOMANIA - POZNAJ NAS
Nasz zespół

Do Państwa dyspozycji jest zespół doświadczonych fachowców specjalizujących się w kamieniu i jego obróbce od wielu lat. Nasza usługa jest kompleksowa – obejmuje doradztwo (w tym dostawę próbek), pomiar, projektowanie, wycinanie i obróbkę, a następnie montaż na terenie całej Polski oraz serwis posprzedażowy. Zapytaj o szczegóły oferty: kontakt@spiekomania.pl.

54

Pracowników współpracujących w sześciu działach

1203+

Wspólnie zrealizowanych projektów indoor i outdoor

5

Profesjonalnych maszyn do cięcia i obróbki materiału

640

Wspólnie zrealizowanych projektów indoor i outdoor

CENIMY NASZYCH WSPÓPRACOWNIKÓW
Naszym filarem są ludzie

 

Gwarantujemy profesjonalne doradztwo już na etapie doboru spieku kwarcowego, konglomeratu (kwarcogranitu) czy kamienia naturalnego, jak również zapewniamy wsparcie posprzedażowe. Pełna
odpowiedzialność za solidne wykonanie prac spoczywa nanaszych barkach, tak by nasi klienci mogli w spokoju oczekiwać na perfekcyjny końcowy efekt wizualny. W Spiekomania.pl stworzyliśmy kilka działów:

JAKO ZESPÓŁ GWARANTUJEMY:
Fachowe doradztwo
laserowe pomiary
profesjonalne projekty

 

Współpracujemy z producentami mebli i stolarzami, doradzamy w zakresie przygotowania zabudowy meblowej pod montaż blatów ze spieku kwarcowego, kamienia naturalnego jak i kwarcogranitu.

Nasi inżynierowie dbają o idealne laserowe pomiary zamawianych wyrobów, najwyższą jakość oraz precyzję wycięcia i obróbki, a także profesjonalne projekty na bazie wykonanych pomiarów laserowych.

Co jeszcze? Mamy niezwykle precyzyjną produkcję i obróbkę kamieniarską z wykorzystaniem maszyn CNC oraz najnowocześniejszej w Polsce maszyny do cięcia wodą (water jet). Zapraszamy do kontaktu z nami: kontakt@spiekomania.pl.

 

water jet cięcie wodą spieków kwarcowych
Tworzymy mocny i zgrany zespół

Pracujemy razem od lat

 

Nasza usługa obejmuje doradztwo (w tym dostawę próbek), pomiar, projektowanie, wycinanie i obróbkę, a następnie montaż oraz serwis posprzedażowy.

 

 

Zamówienie
Scroll to Top