Kim jesteśmy

SPIEKOMANIA - POZNAJ NAS
Jesteśmy z Wami od ponad 20 lat

Spiekomania.pl to nowoczesny sklep internetowy należący do Centrum Kamienia FRANKO, które działa na rynku od ponad 20 lat i jest najnowocześniejszym w Polsce zakładem obróbki spieków kwarcowych, kamieni naturalnych oraz konglomeratów.

Oferujemy naszym klientom w Polsce jak i za granicą ogromny wachlarz płyt ze spieków kwarcowych, konglomeratów i kamieni naturalnych. Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową płyt kamiennych, spieków kwarcowych Laminam, Franko, Dekton oraz konglomeratów kwarcowych (kwarcogranitów) Technistone, Silestone, Quarella. Montujemy blaty kuchenne i łazienkowe, okładziny ścienne, posadzki i inne elementy ze spieków kwarcowych, konglomeratów i kamieni naturalnych. Zapytaj o szczegóły naszej oferty: kontakt@spiekomania.pl. Nasz Opiekun Klienta zawsze chętnie służy pomocą.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem blatów

Z płyt wielkogabarytowych ze spieków kwarcowych Laminam, Franko, Dekton, konglomeratów Technistone, Silestone, Quarella i kamieni naturalnych produkujemy całą gamę elementów, które znajdują zastosowanie w aranżacji wnętrz. Wykonujemy blaty kuchenne, blaty łazienkowe, parapety, posadzki, schody, okładziny na ściany kominkowe i telewizyjne, stoły, fronty meblowe. Ze spieków kwarcowych i kamieni naturalnych  wykonujemy również akcesoria dla domu i firmy: stoły i stoliki, patery, deski do krojenia, donice, szachownice, znaki firmowe, emblematy, loga.

Z płyt wielkoformatowych ze spieków kwarcowych Laminam, Franko, Dekton, konglomeratów Technistone, Silestone, Quarella i kamieni naturalnych produkujemy elementy architektury zewnętrznej, takie jak: schody, fasady, tarasy, parapety, donice, e-donice z ładowarką do pojazdów elektrycznych oraz hybryd typu plug-in, ogrodzenia, letnie kuchnie. Zapytaj o naszą ofertę: kontakt@spiekomania.pl.

01. POMIAR

Klientom zdecydowanym na zakup blatów z montażem oferujemy wykonanie profesjonalnych pomiarów na miejscu montażu.

02. PROJEKT

Zespół naszych projektantów przygotowuje projekt blatów lub innych elementów na podstawie pomiarów laserowych u klienta.

03. MONTAŻ

W każdej chwili podczas montażu do Państwa dyspozycji jest dedykowany doradca techniczno-handlowy, który służy pomocą.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZE PRODUKTY I USŁUGI?

Działamy kompleksowo

 

Nasza usługa obejmuje doradztwo (w tym dostawę próbek), pomiar, projektowanie, wycinanie i obróbkę, a następnie montaż oraz serwis posprzedażowy. Zapytaj o naszą ofertę: kontakt@spiekomania.pl.

 

 

O firmie

 

2002

Rok założenia firmy

 

184030 m2

Sprzedanych produktów

 

1203+

Zrealizowanych projektów

 

 

Dostarczamy szybko, sprawnie i bezpiecznie.
W dowolne miejsce w całym kraju.

 

Na życzenie klienta zapewniamy rzetelny i profesjonalny montaż produkowanych przez nas blatów, elewacji, parapetów i wszelkich innych wyrobów w całej Polsce. Gwarantujemy fachowe doradztwo, laserowe pomiary, profesjonalne projekty, a także niezwykle precyzyjną produkcję i obróbkę kamieniarską z wykorzystaniem maszyn CNC oraz najnowocześniejszej w Polsce maszyny do cięcia wodą (water jet).

Wiele z oferowanych przez nas spieków kwarcowych, konglomeratów oraz kamieni naturalnych można obejrzeć na żywo w wybranych lokalizacjach na terenie całego kraju (m.in. Warszawa, Poznań, Łódź, Wrocław, Trójmiasto). Naszym klientom z odległych rejonów kraju proponujemy ekspresową dostawę próbek wybranych spieków kwarcowych Laminam, Franko jak i konglomeratów Technistone, Silestone i Quarella. Więcej informacji na temat naszych możliwości uzyskasz wysyłając zapytanie na kontakt@spiekomania.pl.

 

 

Zamówienie
Scroll to Top