Kim jesteśmy

SPIEKOMANIA - POZNAJ NAS
Jesteśmy z Wami od 20 lat

Spiekomania.pl to nowoczesny sklep internetowy należący do Centrum Kamienia FRANKO, które działa na rynku od ponad 20 lat i jest najnowocześniejszym w Polsce zakładem obróbki spieków kwarcowych, kamieni naturalnych oraz konglomeratów.

Oferujemy naszym klientom w Polsce jak i za granicą ogromny wachlarz płyt ze spieków kwarcowych, konglomeratów i kamieni naturalnych. Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową płyt kamiennych, spieków kwarcowych Laminam, Frankoslab (i innych) oraz konglomeratów kwarcowych (kwarcogranitów) Technistone i Quarella.

Z płyt ze spieków kwarcowych Laminam, Frankoslab, konglomeratów Technistone, Quarella i kamieni naturalnych produkujemy całą gamę elementów, które znajdują zastosowanie w aranżacji wnętrz. Produkujemy blaty kuchenne, blaty łazienkowe, parapety,posadzki, schody, okładziny na ściany kominkowe i telewizyjne, stoły, fronty meblowe. Ze spieków i kamieni wykonujemy również akcesoria dla domu i firmy m.in. patery, deski do krojenia, donice, szachownice, znaki firmowe, emblematy.

Z płyt ze spieków kwarcowych Laminam, Frankoslab, konglomeratów Technistone, Quarella i kamieni naturalnych produkujemy również elementy architektury zewnętrznej, takie jak: schody, fasady, tarasy, parapety, donice, e-donice (z ładowarką do pojazdów elektrycznych oraz hybryd typu plug-in), ogrodzenia, letnie kuchnie czy car-porty.

01. POMIAR

Klientom zdecydowanym na zakup blatów z montażem oferujemy wykonanie profesjonalnych pomiarów na miejscu montażu.

02. PROJEKT

Zespół naszych projektantów przygotowuje projekt blatów lub innych elementów na podstawie pomiarów laserowych u klienta.

03. MONTAŻ

W każdej chwili podczas montażu do Państwa dyspozycji jest dedykowany doradca techniczno-handlowy, który służy pomocą.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZE PRODUKTY I USŁUGI?

Działamy kompleksowo

 

Nasza usługa obejmuje doradztwo (w tym dostawę próbek), pomiar, projektowanie, wycinanie i obróbkę, a następnie montaż oraz serwis posprzedażowy.

 

 

O firmie

 

2002

Rok założenia firmy

 

184030 m2

Sprzedanych produktów

 

1203+

Zrealizowanych projektów

 

 

Dostarczamy szybko, sprawnie i bezpiecznie.
W dowolne miejsce w całym kraju.

 

Na życzenie klienta zapewniamy rzetelny i profesjonalny montaż produkowanych przez nas blatów, elewacji, parapetów i wszelkich innych wyrobów w całej Polsce. Gwarantujemy fachowe doradztwo, laserowe pomiary, profesjonalne projekty, a także niezwykle precyzyjną produkcję i obróbkę kamieniarską z wykorzystaniem maszyn CNC oraz najnowocześniejszej w Polsce maszyny do cięcia wodą (water jet).

Wiele z oferowanych przez nas spieków kwarcowych, konglomeratów oraz kamieni naturalnych można obejrzeć na żywo w wybranych lokalizacjach na terenie całego kraju (m.in. Warszawa, Poznań, Wrocław, Trójmiasto). Naszym klientom z odległych rejonów kraju proponujemy ekspresową dostawę próbek wybranych spieków kwarcowych Laminam, Frankoslab i konglomeratów Technistone, Quarella.

 

 

 

Zamówienie