Impressum

Znajdujesz się na stronie internetowej firmy Centrum Komina Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.. Poniżej podajemy informacje o jej administratorze.

Administrator strony
Centrum Komina Spółka z ograniczona odpowiedzialnością Sp.k.
Ul.Osadnicza 35
65-001 Zielona Góra
Tel. +48 / 68 / 323 71 90
Fax +48 / 68 / 323 76 60
e-mail: marketing@centrumkomina.pl

Prezes Zarządu
Daniel Hrehorecki

Numer Identyfikacji Podatkowej: 929-184-69-17
Regon: 081044307
KRS: 0000422083 Sąd Rejonowy w Zielonej Górze

Rezerwacja spotkania online

Wybierz swój ulubiony komunikator, zarezerwuj konkretny termin i porozmawiaj z naszym doradcą techniczno-handlowym, który oprócz fachowych porad, może oprowadzić Ciebie po naszych salonach wystawowych, a także pokazać na żywo spieki kwarcowe oraz kamienie naturalne. Nasi handlowcy na pewno skontaktują się w wybranym przez Ciebie terminie.

Szanowni Państwo

Pomimo trudnej sytuacji, jesteśmy w pełni przygotowani do realizowania Państwa zleceń na terenie całego kraju. Cały czas montujemy kominki, blaty kuchenne, spieki kwarcowe oraz kamienie naturalne. Nasi pracownicy są przeszkoleni i przestrzegają wszystkie zasady higieny. W naszych magazynach czeka na Państwa niezwykle szeroki wybór spieków kwarcowych, granitów, marmurów, konglomeratów, a także wkładów kominkowych. Nasi handlowcy są w stanie przeprowadzić Państwa przez cały proces pomiarów, doradztwa oraz montażu bez Państwa osobistego udziału. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.