Montaż

PROFESJONALNY MONTAŻ
Montaż naszych produktów

Dobrze wykonany produkt, to nie tylko efekt pracy nowoczesnego parku maszynowego, ale także, a może nawet przede wszystkim, jest to dzieło wielu ludzi.

Pracujemy już z kamieniem prawie 20 lat, zawsze z sercem i pełnym zaangażowaniem. Zapewniamy fachową obsługę na wszystkich etapach realizacji.

 

 

DOŚWIADCZENIE I ZAANGAŻOWANIE
Zapewniamy fachową obsługę
na wszystkich etapach realizacji

 

Zmotywowani doradcy techniczni chętnie odwiedzą budowę, projektanci, zaopatrzeni w odpowiednie oprogramowanie, zaprojektują blat, kominek, ścianę lub inny produkt, dział produkcyjny, z wykorzystaniem maszyn CNC oraz maszyny do cięcia wodą (water-jet), dokona precyzyjnej produkcji, natomiast bardzo doświadczeni montażyści zainstalują elementy w budynku. Jest to gwarancja wygody i bezpieczeństwa dla inwestora.

Datę montażu zawsze potwierdzamy telefonicznie dając klientom odpowiedni czas na uwzględnienie naszego przyjazdu w ich grafiku. W każdej chwili podczas montażu do Państwa dyspozycji jest dedykowany doradca techniczno-handlowy, który służy pomocą.

 

PRECYZYJNY POMIAR
Gwarancja
i odpowiedzialność

 

Nasza usługa jest kompleksowa – obejmuje doradztwo (w tym dostawę próbek), pomiar, projektowanie, wycinanie i obróbkę,
a następnie montaż oraz serwis posprzedażowy.

Pełna odpowiedzialność za solidne wykonanie prac spoczywa na naszych barkach, tak by nasi klienci mogli w spokoju oczekiwać na perfekcyjny końcowy efekt wizualny.

Zabezpieczamy odpowiednio miejsce montażu, tak by zminimalizować zabrudzenia w mieszkaniu lub domu.

Zamówienie