Pomiary

PROFESJONALNE POMIARY
Pomiar laserowy obiektu

Klientom zdecydowanym na zakup blatów z montażem oferujemy wykonanie profesjonalnych pomiarów na miejscu montażu.

Pomiary wykonujemy urządzeniami laserowymi a ich wyniki są pobierane przez oprogramowanie do projektowania, dlatego wszystkie wyprodukowane przez nas elementy ze spieku kwarcowego, konglomeratu czy kamienia są doskonale spasowane, aby uzyskać idealny efekt końcowy.

 

LASER LT-2D3 | PRECYZJA POMIARU
Wychwycimy każdy szczegół
i nierówność

 

Najnowocześniejszy sprzęt pomiarowy wychwyci najdrobniejsze szczegóły i nierówności. Z kolei szybki transfer danych do maszyn CNC oraz najnowocześniejszej w Polsce maszyny do cięcia wodą (water-jet) zapewni najwyższą jakość naszych wyrobów, zarówno z kamieni naturalnych, spieków kwarcowych, jak i kwarco-granitów.

Nasza precyzyjna produkcja obejmuje zarówno skatalogowane wyroby standardowe, jak i produkty dopasowane do indywidualnych potrzeb. W celu najlepszego dopasowania do blatów armatury i sprzętu AGD naszych klientów prosimy o ich przygotowanie na wizytę pomiarową. Prosimy także o zadbanie o to, by szafki zostały przed wizytą wypoziomowane i ustawione we właściwej pozycji, a zawiasy i fronty zostały zamontowane.

POMIARY PRZED OBRÓBKĄ
Gwarancja
i odpowiedzialność

 

Nasza usługa jest kompleksowa – obejmuje doradztwo (w tym dostawę próbek), pomiar, projektowanie, wycinanie i obróbkę, a następnie montaż oraz serwis posprzedażowy.

Pełna odpowiedzialność za solidne wykonanie prac spoczywa na naszych barkach, tak by nasi klienci mogli w spokoju oczekiwać na perfekcyjny końcowy efekt wizualny.

Zamówienie