Pomiary

PROFESJONALNE POMIARY
Pomiar laserowy obiektu

Klientom zdecydowanym na zakup blatów z montażem oferujemy wykonanie profesjonalnych pomiarów na miejscu montażu w całym kraju.

Pomiary wykonujemy urządzeniami laserowymi, a ich wyniki są pobierane przez oprogramowanie do projektowania, dlatego wszystkie wyprodukowane przez nas elementy ze spieku kwarcowego, konglomeratu czy kamienia są doskonale spasowane, aby uzyskać idealny efekt końcowy. Nad końcowym efektem czuwa nasz design team. Zapraszamy do kontaktu w sprawie pomiarów i montażu: kontakt@spiekomania.pl.

 

LASER LT-2D3 | PRECYZJA POMIARU
Wychwycimy każdy szczegół
i nierówność

 

Najnowocześniejszy sprzęt pomiarowy wychwyci najdrobniejsze szczegóły i nierówności mierzonych powierzchni. Z kolei szybki transfer danych do maszyn CNC oraz najnowocześniejszej w Polsce maszyny do cięcia wodą (water-jet) zapewni najwyższą jakość naszych wyrobów, zarówno z kamieni naturalnych, spieków kwarcowych, jak i konglomeratów kwarcowych.

Nasza precyzyjna produkcja obejmuje zarówno wyroby standardowe, jak i produkty dopasowane do indywidualnych potrzeb. W celu najlepszego dopasowania do blatów armatury i sprzętu AGD naszych klientów prosimy o ich przygotowanie na wizytę pomiarową. Prosimy także o zadbanie o to, by szafki zostały przed wizytą wypoziomowane i ustawione we właściwej pozycji, a zawiasy i fronty zostały zamontowane. Więcej informacji na temat pomiarów uzyskasz kontaktując się z nami: kontakt@spiekomania.pl

POMIARY PRZED OBRÓBKĄ
Gwarancja
i odpowiedzialność

 

Nasza usługa jest kompleksowa – obejmuje doradztwo (w tym wybór dekoru i dostawę próbek), pomiar, projektowanie, wycinanie i obróbkę, a następnie montaż oraz serwis posprzedażowy.

Pełna odpowiedzialność za solidne wykonanie prac spoczywa na naszych barkach, tak by nasi klienci mogli w spokoju oczekiwać na perfekcyjny końcowy efekt wizualny. Zapytaj o pomiary blatów w Twojej miejscowości: kontakt@spiekomania.pl.

Zamówienie
Scroll to Top