KAMIENIE NATURALNE - MARMURY

Oferta nasza zawiera szeroką gamę marmurów. Marmury to skały wapienne, które są zdecydowanie bardziej miękkie od granitów. Dzięki temu, marmury bardzo łatwo poddają się obróbce i rzeźbieniu. Marmury występują w bardzo bogatej kolorystyce. Marmury stosowane są bardzo często na kominki, mniej eksploatowane posadzki, ściany, parapety wewnętrzne. Płyty (slaby) marmurowe występują na ogół w grubościach 2 cm i 3 cm, ale także w tzw. grubiźnie, czyli 12 cm, 15 cm i więcej. Grubsze formatki marmurów przeznaczane są do wykonywania rzeźbień.

Filtr produktów

Grubość
Materiał

Rezerwacja spotkania online

Wybierz swój ulubiony komunikator, zarezerwuj konkretny termin i porozmawiaj z naszym doradcą techniczno-handlowym, który oprócz fachowych porad, może oprowadzić Ciebie po naszych salonach wystawowych, a także pokazać na żywo spieki kwarcowe oraz kamienie naturalne. Nasi handlowcy na pewno skontaktują się w wybranym przez Ciebie terminie.

Szanowni Państwo

Pomimo trudnej sytuacji, jesteśmy w pełni przygotowani do realizowania Państwa zleceń na terenie całego kraju. Cały czas montujemy kominki, blaty kuchenne, spieki kwarcowe oraz kamienie naturalne. Nasi pracownicy są przeszkoleni i przestrzegają wszystkie zasady higieny. W naszych magazynach czeka na Państwa niezwykle szeroki wybór spieków kwarcowych, granitów, marmurów, konglomeratów, a także wkładów kominkowych. Nasi handlowcy są w stanie przeprowadzić Państwa przez cały proces pomiarów, doradztwa oraz montażu bez Państwa osobistego udziału. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.